Edinburgh Central Roomz Aparthotel

  • Wi-Fi

Το Edinburgh Central Roomz Aparthotel βρίσκεται κοντά στο Κάθισμα του Αρθούρου που είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.

Τα δωμάτια περιλαμβάνουν τραπεζαρία, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια για την άνεσή σας. Οι πελάτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Edinburgh Central Roomz Aparthotel απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από το Lupe Pintos.

Scottish Midland Co-operative Food Store απέχει σχεδόν 400 μέτρα από το ξενοδοχείο και το αεροδρόμιο Εδιμβούργου απέχει περίπου 22 λεπτά οδικώς. Επίσης, ο Καθεδρικός Ναός του Αγίου Αιγιδίου βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Το Central Roomz Aparthotel σας επιτρέπει να απολαύσετε φυσικά αξιοθέατα όπως το Πάρκο Holyrood σε απόσταση 30 λεπτών με τα πόδια. Η στάση του τοπικού λεωφορείου Leven Place βρίσκεται σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Edinburgh Central Roomz Aparthotel
Edinburgh Tollcross Aparthotel
Τιμή μόνο για κινητά

Edinburgh Tollcross Aparthotel

4.0
Αξιοπρεπές 5 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
Edinburgh Roomz Central Aparthotel
Τιμή μόνο για κινητά

Edinburgh Roomz Central Aparthotel

0 μ από το κατάλυμα
Edinburgh Central Skylight Aparthotel
Τιμή μόνο για κινητά

Edinburgh Central Skylight Aparthotel

4.0
Αξιοπρεπές 5 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Εδιμβούργου
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Edinburgh Waverley station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 06:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Edinburgh Central Roomz Aparthotel;
      Το κέντρο του Εδιμβούργου απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από τo Edinburgh Central Roomz Aparthotel.
    • Τo Edinburgh Central Roomz Aparthotel βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο;
      Τo Edinburgh Central Roomz Aparthotel απέχει 15 χλμ. από το αεροδρόμιο Εδιμβούργου, δηλαδή 22 λεπτά οδικώς.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Εδιμβούργου
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Edinburgh Waverley station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Edinburgh Central Roomz Aparthotel

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο